Menu główne
Czwartek 19.05.2022
godz. 14:45 – 15:45
Rypiński Leon (werbel do lat 12)
Kl. I cykl 6-
w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Jakub Bogdanowicz
Eckehardt Keune „Etiuda nr 50”
Edward Freytag „Hot Licks”
Brzeźnicki Filip (werbel do lat 16)
Kl. II PSM II st. w Nysie
Nauczyciel: Maciej Moskal
Gert Mortensen „March Cadenza”
Bent Lylloff „Arhus Etude No.9”
Kaczmarek Krzysztof (werbel do lat 16)
Kl. III OSM II st.
im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Miłosz Rutkowski
Siegfried Fink „Gaillarde”
William L. Cahn „Afrodditty”
Dmytrowski Borys (werbel do lat 16)
Trzebnica
Jan Zegalski „Etiuda nr 1”
John S. Pratt „Drum Corps on Parade”
Chmielowski Radosław (werbel do lat 21)
Kl. V OSM II st.
im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Miłosz Rutkowski
Bent Lylloff „Arhus Etude No.9”
Mitch Markovich „The Winner”
Szwej Igor (werbel do lat 21)
Kl. IV POSM II st. w ZSM
im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie
Nauczyciel: Marcin Serwaciński
Glenn Kotche „Cave Dance”
James Campbell „Mr M”
Godz. 16:15 – 17:00
Piekut Mikołaj (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. IV POSM I st. nr 2 im. T. Szeligowskiego
w Poznaniu
Nauczyciel: Jerzy Mackiewicz,
Piotr Trojanowski
Rens Newland “Come with me”
David Weckl “Songo Mikele”
Petrus Szymon (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. V POSM I st. nr 2 im. T. Szeligowskiego
w Poznaniu
Nauczyciel: Jerzy Mackiewicz
Hans Salomon “Waiting for Love”
Arctic Monkeys “Brianstorm”
Zych Mikołaj (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. II SM II st. w ZSM im. O. Kolberga
w Radomiu
Nauczyciel: Piotr Gliński
Wojciech Fedkowicz Noise Trio „Polish Funk”
Pat Metheny / Anna Maria Jopek „Mania Mienia” („So May it May Secretly Begin”)
Piątek 20.05.2022
godz.9:00 – 10:00
Grycel Mikołaj (werbel do lat 12)
Kl. VI SM I st. w ZSM w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
John S. Pratt „My Friend Norman”
Michael Colgrass „Six Unaccompanied Solos for Snare Drum”
Olech Szymon (werbel do lat 12)
Kl. III SM I st. w ZSM w Tychach
Nauczyciel: Mateusz Misiak
John S. Pratt „Coordination”
Thomas A. Brown “Double Play”
Brzoza Marcin (werbel do lat 16)
Kl. III SM II st. w ZSM w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
Stacey Duggan “Method to my Madness”
Jacques Delecluse “Douze Etudes nr 1”
Supeł Natan (werbel do lat 16)
Kl. II OSM II st. ZPSM nr 4
im. K. Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Stanisław Halat
Jon Whitlock „Hit-
William Ortiz „Rapeo”
Myłek Maksymilian (werbel do lat 21)
Kl. V SM II st. w ZPSM w Jarosławiu
Nauczyciel: Henryk Przytocki
Dariusz Kaliszuk „Killer Snare”
Siegfried Fink „Toccata i Marcia” z Suity werblowej
godz.11:00-
Smoliński Julian (zestaw perkusyjny do lat 12)
we Wrocławiu
Nauczyciel: Jacek Muzioł
Dave Weckl „Chicken”
Phill Collins „In the Air Tonigh
Kędra Michał (zestaw perkusyjny do lat 12)
Jasionka
Michael Jackson “Liberian Girl”
Cradle of Filth “Hallowed Be Thy Name”
Brzoza Marcin (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. III SM II st. w ZSM w Bielsku Białej
Nauczyciel: Andrzej Ziętek
Michael Buble “Sway”
Bruno Mars “Skate”
Supeł Natan (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. II OSM II st. ZPSM nr 4
im. K. Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Stanisław Halat
Tommy Igoe „New Ground”
Natan Supeł „XYZ”
Myłek Maksymilian (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. V SM II st. w ZPSM w Jarosławiu
Nauczyciel: Henryk Przytocki
Brandon Brown Collective „Honey”
Sting „Seven Days”
Dobrzyński Piotr (zestaw perkusyjny do lat 21)
Zielona Góra
Ozzy Osbourne „Dreamer”
Toto „Rosana”
Sobota 21.05.2022
9:00-
Polak
Kl. V OSM I st. nr 3 im. prof. M. Zduniak
we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
Michael Jackson „Black or White”
Pearl Jam “Black”
Głowacki Szymon (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. II PSM I st. im. St. Moniuszki
w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Whitney Houston „I Will Allways Love You”
Bobby McFerrin „Don’t Worry Be Happy”
Zawada Adam (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. V cykl 6-
im. prof.M. Zduniak we Wrocławiu
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Whitney Houston “I Have Nothing”
Camila Cabello “Havana”
Wiatrowski Adam (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. V OSM I st. nr 3 im. prof. M. Zduniak
we Wrocławiu
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Bruno Mars „That’s What I Like”
Eric Johnson „Manhattan”
Wawrzyniak Sebastian (zestaw perkusyjny do lat 12)
Kl. II cykl 6-
w ZSM im St. Moniuszki w Wałbrzychu
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Deep Purple „Love Conquers All”
TGD/Kuba Badach „Mario czy już wiesz?”
godz. 11:15 – 12:30
Barczyk Karol (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. VIII OSM I st. nr 3
im. prof. M. Zduniak we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Polak
Dave Weckl / Jay Oliver „Festival de Ritmo”
Blue Bossa
Bocheński Igor (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. V cykl 6-
im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Kortez “Hej wy”
Aloe Blacc “I Need a Dollar”
Słodkowicz Szczepan (zestaw perkusyjny do lat 16)
Radzewo
Perfect Circle „Outsider”
Led Zeppelin „Fool in the Rain”
Czerniatowicz Mikołaj (zestaw perkusyjny do lat 16)
Kl. I PSM II st. R. Bukowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Michał Maliński
Daft Punk “Harder, Better, Faster, Stronger”
Alicia Keys “A Woman’s Worth”
Malantowicz Julian (zestaw perkusyjny do lat 21)
Kl. V PSM II st.
im. St. Moniuszki w Jeleniej Górze
Nauczyciel: Grzegorz Szymański
Bernard Maseli “All You Want””
Herbie Hancok “Chameleon”
Zespół: Karolina Wołczyńska(vno/voc), Marcelina Wróblewska(vno), Maksymilian Stafisz(piano), Łukasz Szmidt (bas/sax), Jakub Niewiadomski (Pearl Malletstation/piano/bas)