Menu główne
Laureaci
Konkursu Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu
XI Festiwalu Rytmu DRUMBATTLE
w Legnicy
Kategoria werbel (do lat 12)
1. miejsce (werbel MAPEX)
Stanisław Banyś
POSM I st. im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
2.miejsce
nie przyznano
3. miejsce (roczna prenumerata czasopisma PERKUSISTA)
Szymon Froń
PSM I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli
Kategoria werbel (do lat 16)
1. miejsce (werbel DDRUM)
Jan Pieniążek
ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku Białej
2.miejsce ex aequo (pad AQUARIAN / metronom KORG)
Grzegorz Chwaliński
SM II st. w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
2.miejsce ex aequo (pad AQUARIAN / metronom KORG)
Tadeusz Tomaszewski
SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu
3.miejsce (roczna prenumerata czasopisma PERKUSISTA)
Olaf Rykała
SM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Kategoria werbel (do lat 21)
1. miejsce (werbel MAPEX)
Jędrzej Tukaj
SM II st. w ZSM im. M.J. Żebrowskiego w Częstochowie
2.miejsce
nie przyznano
3.miejsce (roczna prenumerata czasopisma PERKUSISTA)
Albert Kołodziejczak
POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu
Kategoria zestaw perkusyjny (do lat 12)
1. miejsce (werbel MAPEX)
Szymon Froń
PSM I i II st. im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli
2.miejsce (stopa PDP)
Jakub Piela
PSM I st. im. W. Rowickiego w Żywcu
3. miejsce ex aequo (roczna prenumerata czasopisma PERKUSISTA)
Jakub Kozłowski
OSM I st. w ZSM w Legnicy
3. miejsce ex aequo (roczna prenumerata czasopisma PERKUSISTA)
Fabian Leśniak
PSM I st. im. St. Moniuszki w Słubicach
Kategoria zestaw perkusyjny (do lat 16)
1. miejsce (werbel PDP)
Grzegorz CHwaliński
SM II st. w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
2.miejsce (stopa PDP)
Olaf Rykała
SM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
3.miejsce
nie przyznano
Kategoria zestaw perkusyjny (do lat 21)
1. miejsce (rhythm coach ROLAND)
Adrian Grębosz
SM II st. w PSM I i II st. im St. Moniuszki w Jeleniej Górze
2. miejsce ex aequo (stopa PDP / półroczna preumerata czasopisma PERKUSISTA)
Natalia Krząkała
Mikołów
2. miejsce ex aequo (pad AQUARIAN / metronom KORG/ półroczna preumerata czasopisma PERKUSISTA)
Patryk Gajda
PSM II st. w Bielsku Białej
3.miejsce
nie przyznano